Про мене

Досвід в IT започаткував багато років тому. Займався створенням програмного забезпечення на Assembler, Turbo Pascal.

Пізніше тривалий час працював у сфері маркетингу та продажів, де набув значного досвіду, як спеціаліст з продажів.

Вторгнення російських військ в 2014 році змусило мене змінити життєві плани. Після декількарічної перерви повернутись до попередньої практики виявилось на межі неможливого. Було прийнято рішення обрати новий шлях та повернутись до улюбленої діяльності, адже, програмування завжди лишалось моїм зацікавленням.

В 2019 році закінчив комп`ютерну академію "Шаг" за фахом веб-розробника.

Створення сайтів на wp не є мрією мого життя. Бажаю знайти своє місце в команді професіоналів, підвищити рівень кваліфікації, здобути нових знань та навичок.

Знання та освіта

  • HTML, CSS, SASS
  • JS, PHP, MySQL
  • Jquery, bootstrap, github
  • 2019: Комп'ютерна академія "Шаг", розробка web-додатків" (1 рік)
  • 2016: "WEB-Promo experts", основи інтернет маркетингу (2 місяці)
  • НТУУ "КПІ", неповна вища освіта (4 курси)

В даний час продовжую вдосконалювати знання у зазначених вище дисциплінах, англійську мову. Планую вивчення Node JS, Vue JS.

Мої проекти та досвід

Мій проект для компанії "World finest wines", LLC (Greensboro, USA).

Переконав замовника скористатись моїми послугами всупереч пропозиціям американських it-компаній.

З`ясував потреби замовника, допоміг розробити ТЗ та створити дизайн. Далі: верстка, код, тестування. Супровід та розвиток проекту в майбутньому. Проект на стадії завершення. Очікую від замовника необхідних матеріалів.

Переглянути можна тут: explorer.org.ua/wine

Мій перший комерційний freelance проект, розпочатий наприкінці навчання в академії.

Замовлення: створити сучасну версію сайту замість старої. Замовник: видавництво "БаК" (м.Львів, Україна).

Створив та наповнив нові таблиці mysql на підставі старих, розробив дизайн, верстку, frontend та backend частину. Замовник отримав повноцінну cms, що дає можливість авторизованому користувачеві керувати контентом сайту.

Проект завершено. Переглянути можна тут: new.bak.lviv.ua

Учбовий проект, створений під час навчання в академії.

Гра хрестики-нолики. Запрограмована логіка гри проти користувача в чотирьох рівнях складності. В грі проти "експерта" існує лише одна виграшна комбінація.

Переглянути можна тут: explorer.org.ua/projects/cross-zero

Прикладом моєї роботи є також сайт, який Ви зараз читаєте. Він створений з допомогою власного шаблону та плагінів (слайдер, портфоліо, вертикальний скролл, модальні вікна).

Наразі працюю над ще одним проектом для замовника, над власним стартапом (web-ресурс зі спортивної тематики), продовжую шукати нових замовників.

Мій Github:

Мій досвід попередніх років:

Програмування не є для мене чимось новим. Цікавлячись ним ще з шкільних років, я сформував певний тип мислення - структурувати інформацію, створювати алгоритм дій, трансформувати абстрактну реальність в об'єктну модель.

В свій час мав досвід створення ПЗ такими мовами, як assembler, turbo-pascal, visual basic for application. Під час роботи в університеті Шевченка самостійно розробив комплекс підтримки кирилічних шрифтів (тоді це було актуально), куди входили драйвери клавіатури та відеосистеми, додаток для друку документів, додаток для редагування растрових шрифтів.

Одним з багатьох прикладів був редактор текстів з математичними формулами для кафедри теоретичної фізики. Дозволяв здійснювати клавіатурние введення, перегляд та друк наукових текстів.

Пізніше моя кар'єра пішла в напрямку маркетингу та продажів. Але й тут я протягом років створював систему управлінського обліку та CRM, яка зрештою надала можливість повністю відмовитись від 1С та безліч інших переваг. Моєю системою користувались 4 компанії, в яких я її впровадив.

Рекомендації

Богдан Коссак Телефон та email надам за Вашим запитом.

it-керівник компанії Cryptolions

В свій час Віталій захопив мене нестандартним програмуванням (резидентні програми, драйвери, та інше), показав різні приховані можливості. Був професіоналом найвищого рівня, чудово володів Assembler та TPascal (OOP). Після тривалої паузи, спостерігаючи, як протягом останнього року, Віталій занурився в ІТ науку та почав відновлювати свої вміння, можу рекомендувати його як сумлінного, надійного та цілеспрямованого працівника, який вміє швидко вчитися, працювати в колективі, має глибокі знання, чудові організаторські здібності та добре серце.

Я - початківець у frontend. Тому буду вдячний Вашій пораді, яких знань мені слід набувати. Дякую.

Запросити на співбесіду »
Порада початківцю »